Победителите в Еми 2017: Вижте пълния списък

Emmys 2017 Winners See Full List

С Игра на тронове извън спор за да защити двукратната си титла като Изключителна драма серия на церемонията на наградите „Еми“ за 2017 г., група от известни поредици първокурсници бяха в тичане, за да вземат желаната главна награда за нощта. (И AMC По -добре се обадете на Саул , което честно казано нямаше шанс.)

Въпреки че на Netflix Короната взе златния глобус за най -добър драматичен телевизионен сериал по -рано тази година, това беше навременната антиутопична драма на Хулу Приказката на слугинята който грабна честта в неделя. Такива със сигурност имаше инерция, влизаща в 69 -та годишна награда за първи път с 13 номинации (и три ранни победи). Поредицата също надмина HBO Westworld , който имаше честта да бъде най-номинираният за Еми сериал през нощта, както и любими на феновете Това сме ние и Странни неща - първите имат отличителната чест да бъдат единственото излъчено предаване на бюлетината ( това не се е случило за пет години).



Гети изображения

От комедийната страна, HBO Veep взе „Еми“ за изключителен комедиен сериал. Влизайки в нощта като двукратен победител, шоуто достави дива политическа сатира за последните шест сезона, но сезон 6, който последва следпрезидентските стремежи на Селина Майер след опустошителната загуба в Камарата, наистина удари навреме. (Оживената FX комедия на Доналд Глоувър Атланта , единствената номинирана комедия за първокурсници, беше най -големият й конкурс.)

Без да се замислям, ето пълния списък на победителите на тазгодишните Еми:



Изключителен драматичен сериал

ПОБЕДИТЕЛ: Приказката на слугинята

изтичането на нов албум на създателя на Тайлър

По -добре се обадете на Саул



Короната

Странни неща

Това сме ние

Westworld

Изключителен главен актьор в драматичен сериал

ПОБЕДИТЕЛ: Стерлинг К. Браун, Това сме ние

Боб Оденкирк, По -добре се обадете на Саул

Лиев Шрайбер, Рей Донован

Кевин Спейси, Къща от карти

Антъни Хопкинс, Westworld

Майло Вентимиля, Това сме ние

Матю Рис, Американците

Изключителна водеща актриса в драматичен сериал

ПОБЕДИТЕЛ: Елизабет Мос, Приказката на слугинята

Клер Фой, Короната

Ивън Рейчъл Ууд, Westworld

Виола Дейвис, Как да се отървете от убийството

Кери Ръсел, Американците

Робин Райт, Къща от карти

Поддържащ актьор в драматичен сериал

ПОБЕДИТЕЛ: Джон Литгоу, Короната

Джонатан Банкс, По -добре се обадете на Саул

Рон Кифас Джоунс, Това сме ние

Дейвид Харбър, Странни неща

Майкъл Кели, Къща от карти

Манди Патинкин, Роден край

Джефри Райт, Westworld

Поддържаща актриса в драматичен сериал

ПОБЕДИТЕЛ: Ан Дауд, Приказката на слугинята

Узо Адуба, Оранжевото е новото черно

Мили Боби Браун, Странни неща

Криси Мец, Това сме ние

твърде много Карли Рей Джепсен

Танди Нютон, Westworld

Самира Уайли, Приказката на слугинята

Изключителен гост актьор в драматичен сериал

ПОБЕДИТЕЛ: Джералд МакРейни, Това сме ние

Бен Менделсън, Кръвна линия

BD Wong, Г -н Робот

Брайън Тайри Хенри, Това сме ние

Ханк Азария, Рей Донован

Денис О’Хеър, Това сме ние

Изключителна гост актриса в драматичен сериал

ПОБЕДИТЕЛ: Алексис Бледел, Приказката на слугинята

Лавърн Кокс, Оранжевото е новото черно

Шанън Пърсър, Странни неща

Ан Дауд, Остатъците

Сисели Тайсън, Как да се отървете от убийството

Алисън Райт, Американците

Изключително писане за драматичен сериал

ПОБЕДИТЕЛ: Приказката на слугинята (Епизод: „Offred“), сценарий на Брус Милър

Американците (Епизод: „Съветската дивизия“), сценарий на Джоел Фийлдс и Джо Вайсберг

По -добре се обадете на Саул (Епизод: „Chicanery“), написан от Гордън Смит

Короната (Епизод: „Убийци“), написан от Питър Морган

Странни неща (Епизод: „Първа глава: Изчезването на Уил Байърс“), написано от Братята Дъфър

Westworld (Епизод: „Двукамерният разум“), сценарий на Лиза Джой и Джонатан Нолан

Изключителен комедиен сериал

ПОБЕДИТЕЛ: Veep

Атланта

Черно-иш

Майстор на никой

Модерно семейство

Силиконовата долина

Нечуплив Кими Шмид

Изключителен главен актьор в комедиен сериал

ПОБЕДИТЕЛ: Доналд Глоувър, Атланта

Антъни Андерсън, Черно-иш

Азиз Ансари, Майстор на никой

Зак Галифианакис, Кошове

Уилям Х. Мейси, Безсрамно

Джефри Тамбор, Прозрачен

Изключителна водеща актриса в комедиен сериал

ПОБЕДИТЕЛ: Джулия Луис-Драйфус, Veep

Памела Адлон, По -добри неща

Джейн Фонда, Грейс и Франки

Алисън Джани, Мамо

Ели Кемпър, Нечуплив Кими Шмид

Трейси Елис Рос, Черно-иш

Лили Томлин, Грейс и Франки

Поддържащ актьор в комедиен сериал

ПОБЕДИТЕЛ: Алек Болдуин, Събота вечер на живо

Луи Андерсън, Кошове

Тай Бърел, Модерно семейство

Титус Бърджис, Нечуплив Кими Шмид

Тони Хейл, Veep

Мат Уолш, Veep

Поддържаща актриса в комедиен сериал

ПОБЕДИТЕЛ: Кейт Маккинън, Събота вечер на живо

Ванеса Байер, Събота вечер на живо

Лесли Джоунс, Събота вечер на живо

Катрин Хан, Прозрачен

Джудит Лайт, Прозрачен

Анна Хлумски, Veep

Изключителен гост актьор в комедиен сериал

ПОБЕДИТЕЛ: Дейв Шапел, Събота вечер на живо

Ахмед Райс, Момичета

Матю Рис, Момичета

Лин-Мануел Миранда, Събота вечер на живо

където дивите неща са коледни песни

Хю Лори, Veep

Том Ханкс, Събота вечер на живо

Изключителна гост актриса в комедиен сериал

ПОБЕДИТЕЛ: Мелиса Маккарти, Събота вечер на живо

Уанда Сайкс, Черно-иш

Кари Фишър, Катастрофа

Беки Ан Бейкър, Момичета

Анджела Басет, Майстор на никой

Кристен Уиг, Събота вечер на живо

Изключително писане за комедиен сериал

ПОБЕДИТЕЛ: Майстор на никой (Епизод: „Денят на благодарността“), написан от Азиз Ансари и Лена Уайт

как да прикриете плешивите петна

Атланта (Епизод: „B.A.N.“), Написано от Доналд Глоувър

Атланта (Епизод: „Streets on Lock“), сценарий от Стивън Глоувър

Силиконовата долина (Епизод: „Успехът е неуспешен“), написан от Алек Берг

Veep (Епизод: „Джорджия“), написан от Били Кимбъл

Veep (Епизод: „Пробив“), сценарий на Дейвид Мандел

Изключителна лимитирана серия

ПОБЕДИТЕЛ: Големи малки лъжи

Фарго

Вражда: Бет и Джоан

Гений

Нощта на

Изключителен водещ актьор в ограничена серия или филм

ПОБЕДИТЕЛ: Риз Ахмед, Нощта на

Бенедикт Къмбърбач, Шерлок: Лъжещият детектив

Робърт Де Ниро, Магьосникът на лъжата

Юън Макгрегър, Фарго

Джефри Ръш, Гений

Джон Туртуро, Нощта на

Изключителна водеща актриса в ограничена серия или филм

ПОБЕДИТЕЛ: Никол Кидман, Големи малки лъжи

Кари Куун, Фарго

Фелисити Хъфман, Американска престъпност

Джесика Ланг, Вражда: Бет и Джоан

Сюзън Сарандън, Вражда: Бет и Джоан

Рийз Уидърспун, Големи малки лъжи

Изключителен поддържащ актьор в ограничена серия или филм

ПОБЕДИТЕЛ: Александър Скарсгард, Големи малки лъжи

Бил Кемп, Нощта на

Алфред Молина, Вражда: Бет и Джоан

Дейвид Тюлис, Фарго

Стенли Тучи, Вражда: Бет и Джоан

Майкъл К. Уилямс, Нощта на

Изключителна поддържаща актриса в ограничена серия или филм

ПОБЕДИТЕЛ: Лора Дърн, Големи малки лъжи

Реджина Кинг, Американска престъпност

Шейлин Уудли, Големи малки лъжи

Джуди Дейвис, Вражда: Бет и Джоан

Джаки Хофман, Вражда: Бет и Джоан

Мишел Пфайфер, Магьосникът на лъжата

Изключително писане за ограничена серия, филм или драматургия

ПОБЕДИТЕЛ: Черно огледало (Епизод: „San Junipero“), сценарий от Чарли Брукър

аван джоджа и виктория правосъдие

Големи малки лъжи , Написано от Дейвид Е. Кели (HBO)

Фарго (Епизод: „Законът за свободните места“), написан от Ноа Хоули

Вражда: Бет и Джоан (Епизод: „И победителят е ... (Оскарите от 1963 г.)“), сценарий от Райън Мърфи

Вражда: Бет и Джоан (Епизод: „Пилот“), сценарий на Jaffe Cohen, Michael Zam и Ryan Murphy

Нощта на (Епизод: „Зовът на дивата природа“), написан от Ричард Прайс и Стивън Зайлиан

Изключителна серия за разнообразни разговори

ПОБЕДИТЕЛ: Миналата седмица тази вечер с Джон Оливър

Пълен челен с Samantha Bee

Джими Кимел на живо!

Късното шоу със Стивън Колбърт

Късното късно шоу с Джеймс Кордън

В реално време с Бил Махер

Изключително писане за разнообразна поредица

ПОБЕДИТЕЛ: Миналата седмица тази вечер с Джон Оливър

Пълен челен с Samantha Bee

Късна нощ със Сет Майерс

Късното шоу със Стивън Колбърт

Събота вечер на живо

Изключителна реалност-състезателна програма

ПОБЕДИТЕЛ: Гласът

Невероятната надпревара

America Ninja Warrior

Проектна писта

Drag Race на RuPaul

Топ готвач

Изключителен домакин за програма за състезание за реалност или реалност

ПОБЕДИТЕЛ: RuPaul Charles, Drag Race на RuPaul

Марта Стюарт и Снуп Дог, Вечеря на Potluck на Martha & Snoop

Гордън Рамзи, MasterChef Junior

Алек Болдуин, Мач игра

Хайди Клум и Тим Гън, Проектна писта

У. Камау Бел, Обединени сенки на Америка с У. Камау Бел